ארגון הקבלנים מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרנו בחברת שי – חי יזמות והשקעות בע"מ, העוסקת בתחום הבנייה והיזמות מזה כ – 20 שנים. החברה הינה חברה פרטית המנוהלת על ידי עופר ביטון שהינו המנכ"ל ומייסד החברה.

נפגשנו עם עמיר פרץ המשמש כמנהל בחברה במשרדי החברה ביישוב פרדס חנה כרכור במהלך הביקור הציג עמיר את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים שמבצעת ותהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותה בענף הבנייה והיזמות.

אודות החברה:

חברת שי – חי יזמות והשקעות בע"מ הינה חברת נדל"ן בענף הבניה בישראל בעלת סיווג קבלני ג' 2 בענף 100. החברה הוקמה בשנת 2004 על ידי עופר ביטון שהינו הבעלים ומנכ"ל החברה. מטה החברה שוכן ביישוב פרדס חנה כרכור ומורכב מבעלי תפקידים בתחומי ההנדסה, כספים, מכירות, שיווק ועוד…

החברה מובילה פעילות ענפה ובעלת ניסיון עשיר בהקמת מבנים ופרויקטים בתחומים שונים – מבני דיור, מלונאות, התחדשות עירונית, מחיר למשתכן, מעונות סטודנטים, בניה רוויה, בתי קרקע, שטחי מסחר, משרדים ועוד…
הניסיון המקצועי והעשיר של החברה מעניק ללקוחותיה סטנדרט בניה מתקדם ובלתי מתפשר תוך שימת דגש על שירות, איכות, עמידה בזמנים והצבת הלקוח בראש סדר העדיפויות.
בנוסף, החברה עוסקת בייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה בפרוייקטי התחדשות עירונית. החברה צברה מוניטין כחברת בנייה מובילה עם ניסיון של עשרות שנים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע עד מסירת המבנה ללקוח.

כיום, ממשיכה החברה להוביל בתחום ההתפתחות וההתחדשות העירונית ובונה פרויקטים חדשים ברחבי הארץ.

חזון החברה – "לשמש כאות ודגל, המשך פיתוח ובניית הארץ ולהעניק התאמה אופטימלית לצרכי לקוחותינו".

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת שי – חי יזמות והשקעות בע"מ על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.