אודות רוניר חברה לבניה 1982 בע"מ

רוניר חברה לבנייה הינה חברת קבלנות בניין ותיקה המתמחה בביצוע פרויקטים מגוונים באזור הגיאוגרפי המשתרע בין מגדל העמק ועד לצפון רמת הגולן. החברה מנוהלת עי זוהיר המנכ"ל, בעל מומחיות ונסיון רב בתחום. החברה בעלת סיווג ג'5, סיווג בלתי מוגבל המקנה לה את האפשרות לבנות בכל היקף פיזי או פיננסי. במהלך קרוב ל-30 שנות פעילותה בנתה החברה עשרות פרויקטים גדולים ומורכבים, ביניהם מפעלי תעשייה, בנייני משרדים, שטחי מסחר, בתי ספר, מתנ"סים, אולמות ספורט וגני ילדים. כמו כן לחברה ניסיון עשיר ביותר בבנייה למגורים – הן בנייה רוויה והן בנייה נמוכה של עד 4-5 קומות.

נכון להיום בונה החברה פרויקטים למגורים כמו גם נדל"ן מניב בהיקפים גדולים.

עבודות פיתוח והקמה

בנוסף ליכולתה וניסיונה ארוכי השנים בהקמת מבנים החברה מבצעת כמו כן עבודות פיתוח והקמה הכוללים חפירות ותשתיות. לצורך כך מחזיקה החברה בציוד חדש ומתקדם הכולל מנופים, משאיות, כלי צמ"ה כבדים וכן ציוד משוכלל לביצוע עבודות עפר, פיתוח ואספלט. החברה קבעה לעצמה רף איכות גבוה והיא עומדת בתקני איכות מחמירים.

אמינות, מצוינות והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר

החברה מקפידה על אמינות ואיכות העבודה אותה היא מבצעת בפרויקטים השונים תוך עמידה בלוחות זמנים קשיחים. בכל אחד מן הפרויקטים שלה מביאה החברה לידי ביטוי את ערכי היסוד שלה והיא זוכה על כן לשביעות רצון רבה הן מצד היזמים והן מצד לקוחות הקצה. החברה מעניקה ללקוחותיה שירות עוד משלבי התכנון המוקדמים לפרויקט, תוך מתן פתרונות הנדסיים ועד מפתח. ייחודיות החברה מיושמת בפתרונות המעטפת שהיא מעניקה ללקוחותיה החל מבנייה, דרך פיתוח ותשתיות וכלה בהנדסת נוף. כדי להקל על  הלקוחות הם מקבלים  את כל צרכיהם תחת קורת גג אחת ובידיעה שהחברה תבצע את כל התחייבויותיה כסדרן ובמלואן.

שימת דגש על שביעות רצון הלקוח

החברה חרטה על דגלה להעניק ללקוחותיה חווית שירות חדשנית ומודרנית, תוך הקפדה על כל  הפרטים הקטנים, עמידה בלוחות זמנים ואיכות ללא פשרות. העיקרון האסטרטגי המנחה לאורך כל שנות פעילותה  של החברה הוא לשמור על הוגנות, שקיפות, מקצוענות ללא פשרות ותודעת שירות גבוהה לאורך כל הדרך.

כך, על אף הבנייה רחבת ההיקף צוות החברה מעניק  יחס מקצועי, אישי ומכבד לכל לקוח, בצניעות ובטחון עצמי גבוה, בענווה דיבור בגובה העיניים ושירות מהיר ויעיל.

ההון האנושי

להישגים הרבים אליהם הגיעה החברה עד היום אחראי כח האדם המיומן והבכיר של החברה – מהנדסים, מפקחים, מנהלי פרויקטים ופועלים, כולם מהשורה הראשונה בתחומם.

כמו כן לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים חיצוניים וקבלני משנה. כלל הספקים החיצוניים של רוניר חברה לבנייה נבחרים במקצועיות עפ"י הנורמות הגבוהות שהחברה קבעה לעצמה

פרויקטים נבחרים

הר יונה – בניית 90 יח"ד. הפרויקט בביצוע.

מגדל העמק בניית 226 יח"ד. הפרויקט בביצוע.

קרית שמונה – בניית מפעל תעשייה המשתרע על כ-8,800 מ"ר. הפרויקט בביצוע.

התמחות מיוחדת

רוניר חברה לבנייה בעלת התמחות מיוחדת ונסיון עתיר שנים בבניית מט"שים ובריכות דגים. כך, החברה בנתה בשותפות עם חברה קבלנית נוספת מט"ש באל חמרה ברמת הגולן בהיקף כספי ענק תוך שהיא אחראית על עבודות הפיתוח, הביטון והשלד באתר. כמו כן החברה הקימה מספר בריכות דגים עבור הקיבוצים דן ודפנה.

החברה מתמחה בבנייה של בטונים ותקרות קונסטרוקציה.