ארגון קבלני מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרנו בחברת צאלים קבלני בניין בע"מ, העוסקת בתחום הבנייה והיזמות מזה כ – 32 שנים. החברה הינה חברה משפחתית המנוהלת על ידי זאב קליבר וליעוז קלביר. נפגשנו עם זאב וליעוז במשרדי החברה בקריית חיים. במהלך הביקור הציגו זאב וליעוז את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים שמבצעת ותהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותם בענף הבנייה והייזום.

 

אודות החברה:

חברת צאלים קבלני בניין בע”מ נוסדה בשנת 1991 על ידי זאב קליבר. החברה מתמחה ביזום, תכנון ובניה של בנייני בוטיק למגורים בני 4 – 6 קומות באזור הקריות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה ידועה במתן יחס אישי וליווי חם לכל אורך התהליך, הקפדה על חומרי בניה איכותיים וביצוע קפדני תוך עמידה בלוחות זמנים ללא פשרות בתקני הבניה והבטיחות.

לאורך השנים, החברה עובדת עם קבלני משנה וספקים קבועים, החל מקבלן השלד ועד לאנשי המקצוע השונים מה שיוצר ערך בפני עצמו לאיכות הבנייה של החברה ועמידתה בכל הדרוש.

חוזקות אלו, יצרו לאורך השנים מאות לקוחות מרוצים, החיים בהרמוניה ושלווה בעשרות בנייני מגורים שנבנו ע”י החברה.

כיום, החברה בונה מספר פרויקטים במקביל הן בקריית חיים והן בקרית מוצקין בלינסון 38 וכמו כן החברה מקדמת פרויקט פינוי בינוי ותמ"א ברחבי הקריות.

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת צאלים קבלני בנין בע"מ על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.