ארגון קבלני מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרנו בחברת סולוביצ'יק בע"מ, העוסקת בתחום הנדסת חשמל מזה כ – 40 שנים. החברה הינה חברה פרטית המנוהלת על ידי סולוביצ'יק אלי.  נפגשנו עם אלי במשרדי החברה בחיפה. במהלך הביקור הציג אלי את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים שמבצעת ותהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותם בענף החשמל.

 

אודות החברה:

חברת סולוביצ'יק בע"מ נוסדה בשנת 1946 ובעלת סיווג קבלני א' 5 בחשמל ותקשורת מבנים. החברה מתמחה בהנדסת חשמל וביצוע עבודות חשמל למגזר העסקי והמסחרי. החברה הינה חברה מבצעת המעסיקה כ- 30 עובדים ומבצעת פרויקטים בכל רחבי הארץ. בין לקוחותיה נמנים בתי זיקוק לישראל, בית החולים בני ציון ועוד…בנוסף, החברה בצעה את עבודות החשמל באזור התעשייה מבוא כרמל במבנה שהוקם עבור חברת אוניפארם ומרכז רפואי העמק בבניין הרב תכליתי.

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת  סולוביצ'יק חשמל בע"מ על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.