חברת נועם סהר חברה לבניה בע"מ

מנכ"ל ארגון הקבלנים מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרתי בחברת נועם סהר חברה לבניה בע"מ, העוסקת בתחום הבנייה והיזמות מזה כ – 15 שנים. החברה בסיווג ג ' 5 בענף 100 ומנוהלת על ידי אורן נגר שהינו מנכ"ל ומייסד החברה. נפגשתי עם מנכ"ל החברה באתר החברה בחיפה בשכונת בת גלים, בו החברה מבצעת את פרויקט BYRON. במהלך הביקור הציג מנכ"ל החברה את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים בביצוע ופרויקטים עתידיים. תהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותם בענף הבנייה והיזמות.

אודות החברה:

חברת נועם סהר חברה לבניה בע”מ מתמחה בבנייה ושיווק דירות יוקרה, מבני תעשייה ומבנים ציבוריים. החברה פועלת בצפון הארץ ומקפידה על סטנדרטים בינלאומיים של בנייה ועיצוב, בעלת מוניטין מעולה וחוסן פיננסי רב.

הבתים שמשווקת חברת נועם סהר נבנים ברמת הגימור והבנייה הגבוהה ביותר, באמצעות שיטות מתקדמות ועמידה בכל תקני הבנייה. הניסיון העשיר של החברה בייזום פרויקטים ושלל סיפורי הצלחה להם היא אחראית הופכים אותה למותג נדל”ן מועדף.

החברה חרטה על דגלה את הטיפול האישי והמקצועי ללקוחותיה באמצעות צוות עובדים מיומן, מנוסה ובעל מומחיות בתחום הבנייה. כחלק אינטגרלי מהשירות, החברה מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד ושירות אישי באמצעות צוות שיווק וייעוץ משכנתאות, החל מיום רכישת הדירה ועד מסירת מפתח הדירה.

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת נועם סהר בע"מ על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.