מויאל הנדסה בע"מ

ארגון קבלני מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרנו בחברת "מויאל הנדסה בע"מ", העוסקת בתחום הבנייה והיזמות מזה כ – 30 שנים. החברה הינה חברת יזמות וביצוע בעלת סיווג קבלני ג' 3.  נפגשנו עם יוסף מויאל, ממקימי ובעלי החברה, באתר שהחברה יוזמת ומבצעת בקרית מוצקין אושה 35. לביקור הצטרפו מהנדס החברה ליאוניד שלימוביץ ושני בניו של יוסף ממשיכי דרכו, מהנדסי הבניין – איתי וגיא. במהלך הביקור הציג יוסף מויאל את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, תהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותה בענף הבנייה והביצוע.

 

אודות החברה:

חברת "מויאל הנדסה בע"מ" הינה אחת מחברות הבנייה האיכותיות באזור הצפון. החברה הוקמה בשנת 1992 ומתמחה בשני תחומים בענף הבניין: התחום הראשון הינו ייזום והקמת מבני מגורים ומבנים ציבוריים (מבני תעשייה ומרכזים מסחריים), והתחום השני הינו מתן שירותי בדק ואחריות ליזמי בנייה בכל רחבי הארץ.

חברת "מויאל הנדסה בע"מ" חרטה על דגלה מוטו של איכות, מצוינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, והיא מקפידה בצורה חסרת פשרות על טיב העבודה והחומרים, כמו גם על שירות אישי ואמין לדיירים.

החברה מקפידה על לוח זמנים קפדני, עבודה באיכות גבוהה, גימור מעולה וסטנדרטים מיוחדים, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים שהופכים את הבית למושלם כל זאת על ידי עובדים מיומנים ובעלי וותק וניסיון רב.

בשנים האחרונות בנתה החברה דירות למגורים בקריות בפרט ובאזור הצפון בכלל, תעשיה ומרכזים מסחריים.

"מויאל הנדסה בע"מ" הינה חברה חזקה, אמינה ואיכותית.

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת "מויאל הנדסה בע"מ" על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.