חברת ק א א מ בע"מ

ארגון קבלני מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרנו בחברת ק א א מ בע"מ, במשרדי החברה השוכנים בעיר קריית מוצקין ועוסקת בתחום מתקני תברואה אינסטלציה ומערכות כיבוי אש מזה כ – 11 שנים והינה קבלן רשום בענף 190.

החברה הינה חברה פרטית המנוהלת על ידי מיכאל אידלצ'יק שהינו מנכ"ל ומייסד החברה כשבחברה  עובדים אורגאניים  וראשי צוותים המהווים את צוותי העבודה והשלד לניהול החברה בחיי היום יום.

נפגשנו במשרדי החברה ובמהלך הביקור הציג מיכאל את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים שמבצעת ותהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותם בענף מתקני תברואה אינסטלציה ומערכות כיבוי אש.

החברה מבצעת פרויקטים רבים בתחום מתקני תברואה ואינסטלציה במוסדות ממשלתיים כגון: בית חולים בני ציון, הלל יפה ואף אסותא אשדוד. כמו -כן, החברה מבצעת עבודות מתקני תברואה ואינסטלציה בפרויקטים בבנייה למגורים עם חברות שונות מהמגזר העסקי כגון חברת "אשר גרין".

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת ק א א מ בע"מ על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.