ארגון הקבלנים מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהם ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ארגון הקבלנים ביקר בחברת ב. אגבאריה בע"מ, חברה פרטית המנוהלת על ידי עבד אגבאריה ועוסקת בביצוע בנייה קבלנית מזה כ-15 שנה. , מנכ"ל ארגון הקבלנים שי גרשי נפגש עם אגבאריה בפרויקט שהחברה מבצעת בעיר חדרה.

במהלך הביקור הציג עבד את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים שהיא מבצעת ותהליכי עבודה הנהוגים בחברה, וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותה בענף הבנייה, בייחוד בתקופה זו על רקע מלחמת "חרבות ברזל".

 

אודות החברה:

חברת ב. אגבאריה בע"מ נוסדה בשנת 2012 והינה בעלת סיווג קבלני ג' 1 המתמחה בעבודות בנייה וגמר, הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי ברמת ביצוע גבוהה, מקצוענות בלתי מתפשרת ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה הישראלי.

כיום, החברה מבצעת 2 פרויקטים מרכזיים, האחד – הקמת מבני מגורים בעיר עפולה, והשני – בניית קאנטרי עירוני בעיר חדרה תחת חברת צמח המרמן בע"מ שהינו לקראת סיום. שמה הטוב של החברה ויכולות הביצוע הולכים לפניה בכל פרויקט שהיא מבצעת.

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת ב. אגבאריה בע"מ על הביקור הפורה והמלמד, וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.