חברת א. כפיר בע"מ

ארגון קבלני מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרנו בחברת א. כפיר בע"מ, העוסקת בתחום הבנייה והיזמות מזה כ – 40 שנים. החברה הינה חברה משפחתית המנוהלת על ידי אבי אוחיון שהינו מנכ"ל ומייסד החברה. נפגשנו עם אבי במשרדי החברה בקריית אתא במהלך הביקור הציג אבי את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים שמבצעת ותהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותה בענף הבנייה והיזמות.

אודות החברה:

חברת א. כפיר בע"מ מתמחה בייזום ובניה של פרוייקטי נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים.

החברה הוקמה בשנת 1979 על ידי אבי אוחיון שהינו הבעלים ומייסד החברה שמביא עימו לתחום הבניה כ- 40 שנות ניסיון ובעלת סיווג קבלני ג' 4. מקצועיות החברה והחוסן הכלכלי שבה, הביאו לכך שהחברה הינה אחת החברות המובילות בתחום הייזום והבניה בארץ.

לחברה נכסים מניבים בכל רחבי הארץ והיא גם נותנת שירותי אחזקה כמו כן נכסים לשכירות ארוכת טווח.

החברה בונה כיום כ- 1000 יחידות דיור וכלל הפרויקטים נהנים מליווי בנקאי המקנה לרוכשי הדירות את הבטוחה הגבוהה לכספם.

החברה מעסיקה כ – 60 עובדים, רובם בתפקידי ניהול בתחומי ההנדסה, כספים מכירות ושיווק.

ב – 40 שנות פעילותה, צברה החברה מוניטין נרחב בתחום היזמות והבניה וניסיון עשיר בבניית דירות למגורים בסטנדרט ראשון במעלה וזאת תוך הקפדה של מנכ"ל החברה ומייסדה להעניק לקהילה במגוון דרכים וצורות.

עוצמתה הפיננסית של החברה ושימת הלקוח במרכז יחד עם ניסיונה הרב, הביא לפיתוח החברה ולאמון הרב לה היא זוכה מקהל לקוחותיה.

"המחויבות לאמינות, המקצועיות והאחריות, מובילים אותנו בכל בוקר שאנו מתעוררים ליום עבודה"

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת א. כפיר בע"מ על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.