חברת א. ב רימונים בע"מ

ארגון קבלני מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרנו בחברת א.ב רימונים בע"מ, העוסקת בתחום הבנייה והיזמות מזה כ– 30 שנים. החברה הינה חברה משפחתית המנוהלת על ידי אבי סיסו שהינו מנכ"ל ומייסד החברה, נפגשנו עם מטה החברה וערכנו סיור באתר חברה ביוקנעם עילית, בו החברה מבצעת את פרויקט המושבה, שכונה של 66 צמודי קרקע. במהלך הביקור הציגו בעלי החברה את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים שמבצעת ותהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותם בענף הבנייה והיזמות.

אודות החברה:

רימונים הינה חברת נדל"ן מובילה וידועה הפועלת בתחומי היזמות והבנייה מזה 30 שנה. במהלך השנים יזמה ובנתה רימונים מגדלי יוקרה, בנייני בוטיק, בנייה רוויה, צמודי קרקע ושטחי מסחר ומשרדים.

מאות משפחות מאושרות מתגוררות כיום בעשרות הפרויקטים אותה בנתה החברה בכל רחבי הארץ המתאפיינים בסטנדרט בנייה גבוה ובמפרט איכותי ועשיר במיוחד. החברה בעלת התמחות ספציפית בפרויקט הרחבות במושבים ובקיבוצים ופעילותה מושתתת על ארבעה אדנים מרכזיים: שירות וליווי מקצועי מקצה לקצה, מעטפת פיננסית מקצועית ומשפטית, יזום תכנון וביצוע תחת קורת גג אחת ורמת אבזור ברמת פרמיום.

החברה חרטה על דגלה להוות בית ללקוחותיה, ואילו נהנים מיחס חם ומשפחתי כבר בצעד הראשון אותו הם עושים על מפתן משרדי החברה. לשם מקסום חווית הלקוח בחברה, מקפידה רימונים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, החל מהמתכננים, דרך היועצים ועד הספקים המובילים בארץ על מנת להעניק ללקוחותיה את המוצר הסופי הטוב ביותר. יתרה מכך, החברה שמה בראש מעייניה את שביעות רצונם של הלקוחות ונציגיה מעניקים תשומת לב אישית לכל דייר ומלווים את הרוכשים לאורך כל הדרך מתהליך הרכישה, דרך שלבי הבניה השונים, מסירת הדירה וכמובן גם לאחר הכניסה לבית חלומותיהם.

בראש חברת רימונים עומד הבעלים והמנכ”ל אבי סיסו. אבי שהינו יזם נדל"ן מנוסה אשר יזם ובנה לאורך השנים פרויקטים רבים של נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים. מלבד ניסיונו העשיר של המנכ"ל וחברי המטה שלצידו, עוצמתה הגדולה של רימונים מגיעה מהשילוב המתקיים בה בין יזמות ליכולות ביצוע ברמות הגבוהות ביותר. כך, החברה בונה את הפרויקטים היזמיים שלה באמצעות חברת הבת א.ב רימונים בע"מ, חברת ביצוע בעלת סיווג קבלני ג-5 – סיווג בלתי מוגבל המקנה לה את האפשרות לבנות בכל היקף פיזי, הנדסי ופיננסי.

החברה מדורגת ב 100 DUNS – דירוג החברות המובילות במשק בתחום הבניה ויזמות.

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת א.ב רימונים על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.