חברת איס הנדסה (כרמל) בע"מ

ארגון קבלני מחוז חיפה מקיים מעת לעת ביקורים אצל חברי הארגון, על מנת ללמוד על הסביבה העסקית שלהן ועל המאפיינים הייחודיים של כל חבר וחבר בארגון.

בחודש החולף ביקרנו בחברת איס הנדסה (כרמל) בע"מ, העוסקת בתחום הבנייה והביצוע מזה כ – 10 שנים. החברה הינה חברה פרטית המנוהלת על ידי אמיר עיסאווי מהנדס בניין בהשכלתו בוגר הטכניון.  נפגשנו עם אמיר במשרדי החברה בעיר חיפה. במהלך הביקור הציג אמיר את פרופיל החברה והיקפי פעילותה, פרויקטים מרכזיים שמבצעת ותהליכי עבודה הנהוגים בחברה וכמובן את אתגרי החברה במסגרת פעילותם בענף הבנייה.

אודות החברה:

חברת “איס הנדסה (כרמל)” עוסקת מאז שנת 2012 כחברה קבלנית לתכנון וביצוע עבודות הנדסיות בענף הבנייה. החברה בעלת סיווג ג' 4 בענף 100 ברשם הקבלנים וגם מאושרת כקבלן מוכר לעבודות ממשלתיות.

החברה מנהלת ומבצעת עבודות ייחודיות בענף הבניה והתעשייה עם דגש לביצוע פרויקטים בתהליך מפורט המספק אחריות מקיפה בכלל הפרמטרים ללקוח. בחברה מקפידים על הפקת תועלות מאומנות הטכנולוגיות הקיימות בשוק ומתחייבים להכשרה חינוכית מתמשכת לעובדיהם כדי לאפשר ללקוחות החברה לקבל את ניהול הפרויקט באיכות הגבוהה ביותר. לחברה ציוד הנדסי והון עצמי המאפשר ביצוע עבודות בנייה בהיקפים המתאימים.

חזון החברה:

  • יישום טכניקות הנדסיות ושיטות עבודה כדאיות מבחינה עסקית המבטיחות מסירת פרויקטים איכותיים בזמן ובמסגרת תקציב נתונה.
  • טיפוח יחסי עבודה הדדיים לטווח ארוך עם לקוחות, מהנדסים, מנהלי פרויקטים, קבלני משנה ,ספקים ונותני שירות.
  • הקפדה על עבודת צוות תוך כדי העצמה והכוונה תומכת לעובדים כדי לאפשר לכל אחד להביא את עצמו לידי ביטוי, העצמה, מקצועניות, יוזמה והתחדשות.

"עבודה טובה נעשית מתוך רצון טוב"

ארגון הקבלנים מחוז חיפה מודה לחברת  איס הנדסה (כרמל) בע"מ על הביקור הפורה והמלמד וימשיך להיות בית חם לכל חברי הארגון ולפעול כל העת למען החברים.